Parafia p.w. Św. Jadwigi Królowej
w Chojnicach

   
DNI POWSZEDNIE
godz. 8.00 i 18.00

NIEDZIELE I ŚWIĘTA
godz. : 7.30  :  9.00 ; 11 :00 : 12:30 :  18:00
 
         

    

 W najbliższym roku z powodu epidemii wizyta duszpasterska nie odbędzie się w dotychczasowej formie.
Tradycyjną kolędę w domach zastąpią Msze św. sprawowane w styczniu o godz. 18.00. Od poniedziałku do piątku będziemy zapraszać parafian z poszczególnych ulic na Eucharystię sprawowaną w intencji ich rodzin.
Po Mszy św. odprawimy nabożeństwo kolędowe, poświęcimy wodę przyniesioną przez wiernych w ich własnych naczyniach i odmówimy Litanię do Św. Józefa, patrona obecnego roku kościelnego.
Do koszyka będzie można złożyć doroczną ofiarę, którą przeznaczymy na cele inwestycyjne naszej parafii.
Po zakończeniu liturgii w kościele wrócimy do naszych domów, gdzie odmówimy kolędową modlitwę, pocałujemy krzyż, a poświęconą wodą pokropimy mieszkanie.
Istnieje także możliwość indywidualnego zaproszenia kapłana z wizytą duszpasterską. Zachęcamy, aby uczynić to jednak w późniejszym czasie.
 

 

MSZE ŚWIĘTE KOLĘDOWE  ( godz. 18.00)


4 stycznia – poniedziałek – Chojniczki, ul. Chojnicka, Parkowa, Polna, Jarzębinowa

5 stycznia – wtorek – Chojniczki, ul. Huberta, Gajowa, Długa, Okrężna, Poprzeczna

7 stycznia – czwartek – Chojniczki, ul. Dębowa, Kasztanowa, Sosnowa, Modrzewiowa
 
8 stycznia – piątek – Chojniczki, ul. Świerkowa, Żwirowa, Brzozowa

11 stycznia – poniedziałek – Strzelecka, Stroma

12 stycznia – wtorek – Bytowska, Gombrowicza, Meteorologiczna

13 stycznia – środa – Karolewo, Herberta, Białoszewskiego, Bratnego, Baczyńskiego

14 stycznia – czwartek – Zamieście, Lema, Potockiego, Bieszka, Prusa

15 stycznia – piątek – Długosza, Agrestowa, Leszczynowa

18 stycznia – poniedziałek – Brzoskwiniowa, Malinowa
 
19 stycznia – wtorek – Jabłoniowa, Morelowa

20 stycznia – środa – Podlesie, Karnowskiego, Poziomkowa, Weterynaryjna, Porzeczkowa

21 stycznia – czwartek – Wiśniowa, Truskawkowa, Orzechowa

22 stycznia – piątek – Leśna

25 stycznia – poniedziałek – Jarzębinowa, Klonowa, Dębowa, Sosnowa, Jesionowa

26 stycznia – wtorek – Modrzewiowa, Wierzbowa, Daglezjowa, Cisowa, Głogowa, Jodłowa
 
27 stycznia – środa - Borówkowa, Jagodowa, Żurawinowa, Jeżynowa, Wrzosowa, Jaśminowa

28 stycznia – czwartek – Śniadeckich, Lelewela, Wybickiego, Weilanda, Wróblewskiego

29 stycznia – piątek –Jaworowa, Czereśniowa, Pomarańczowa, Śliwkowa, Gruszkowa, Winogronowa