WIZYTA DUSZPASTERSKA 2016/2017

Rozpoczęcie kolędy o godz. 15.30,

w niedziele i święta – od 13.30

soboty o godz. 13.00

 

27.12 – Wtorek – 1/ Chojniczki – Modrzewiowa, Sosnowa

                             2/ Chojniczki – Morozowa, Polna, Parkowa,  Żwirowa, Brzozowa

                                 3/ Chojniczki – Kasztanowa

                       

28.12.- Środa - 1/ Chojniczki - Dębowa

               2/ Chojniczki – Świerkowa 1-31

                         3/ Chojniczki – Świerkowa 32 – 115

 

29.12.- Czwartek - 1/ Chojniczki – Chojnicka 1-17, Jarzębinowa

                               2/ Chojniczki – Chojnicka 18-52, Poprzeczna

                                   3/ Chojniczki – Długa, Okrężna

 

30.12 – Piątek - 1/ Chojniczki –Huberta, Gajowa

                              2/ Strzelecka 31-41, Stroma

                            3/ Strzelecka 47-85

 ____________________________________________________________________________

02.01. – Poniedziałek -1/ Strzelecka 38-78

                                    2/  Bytowska 8-68

                                         3/ Bytowska 70-128                    

 

03.01. Wtorek – 1/ Bytowska 11a – 61, Meteorologiczna

                             2/ Zamieście 1-25, Lema

                               3/ Herberta, Zamieście 26-63, Bieszka, Prusa            

 

04.01. Środa - 1/ Gombrowicza, Karolewo

                          2/ Jesionowa, Sosnowa, Dębowa

                        3/ Cisowa, Daglezjowa, Wierzbowa, Głogowa

 

05.01. Czwartek –1/ Jarzębinowa 1 - 20

                                 2/ Jarzębinowa 21- 43 ,Klonowa

                             3/ Leśna 2, 4                

 

06.01. – Piątek - 1/ Leśna 6, 8a

                           2/ Leśna – pozostałe domy

 

07.01. Sobota –  1/ Modrzewiowa

                             2/ Baczyńskiego, Długosza

 

 

08.01. Niedziela - 1/ Wybickiego, Jagodowa, Jeżynowa

                                2/ Śliwkowa, Pomarańczowa, Śniadeckich, , Gruszkowa

__________________________________________________________________________

09.01. Poniedziałek - 1/ Winogronowa, Czereśniowa, Jaworowa

                                   2/Lelewela, Weilanda, Borówkowa

 

10.01. Wtorek - 1/ Wróblewskiego

                          2/Weterynaryjna, Porzeczkowa

 

11.01. Środa - 1/ Karnowskiego 1-20, Poziomkowa,

                        2/ Karnowskiego 21-42

 

12.01. Czwartek – 1/ Agrestowa

                              2/ Podlesie

 

13.01. Piątek – 1/ Malinowa 6-38

                             2/ Malinowa 39-63

 

14.01. Sobota - 1/ Brzoskwiniowa 1-41a

                            2/ Brzoskwiniowa 42-74

 

15.01. Niedziela - 1/ Jabłoniowa 1-28               

______________________________________________________________________________

16.01. Poniedziałek – 1/  Jabłoniowa 29-58

 

17.01. Wtorek –  1/ Jabłoniowa 59-75, Orzechowa 31 – 61

 

18.01. Środa - 1/Orzechowa 1-30

 

19.01 Czwartek – 1/ Morelowa 1-15

 

20.01. Piątek – 1/ Morelowa 16-31

 

21.01. Sobota - 1/ Morelowa 32-57

                                        

22.01. Niedziela – 1/ Wiśniowa 1-52

____________________________________________________________________________ 

23.01. Poniedziałek - 1/ Truskawkowa ,  Wiśniowa 54 – 66                                            

 

24.01. Wtorek – Kolęda w rodzinach, które nie mogły przyjąć kolędy w

                          wyznaczonym terminie [prosimy o zgłoszenie ]

 


 

 
Strona główna