• ;

     
     

     Sobota

    16.11.2019 r.

     8.00

    1/ + Pawła Drążkowskiego, córkę Gabrielę i zm. z rodziny z ob.str.

    2/ O pozytywne rozstrzygnięcie spraw sądowych i urzędowych oraz za      zmarłych z rodziny

    18.00

    1/ + Sławomira, Jana i rodziców z ob.str.

    2/ + Krystynę Szczepańską (w 1 r. śm.)

     

    Niedziela

    17.11.2019 r.   

     7.30

    + Edytę i Pawła Majer

     9.00

    1/ + Irenę Wysocką (1 r. śm.) oraz Stanisława

    2/ + Helenę i Bernarda Wirkus oraz Helenę i Józefa Ciemińskich

    11.00

    + Idziego Cieślinskiego oraz rodziców i rodzeństwo z ob.str.

    12.30

    + Marię Narloch

    18.00

    Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Bł. dla Jadwigi i Stanisława z ok. 63 r. ślubu

    Poniedziałek

    18.11.2019

     8.00

    + Feliksa Romańczyka, Teresę, Marcelego i Kazimierę oraz rodziców z ob.str

    18.00

    W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

    Wtorek

    19.11.2019 r.

     8.00

    1/ + Anielę Donajską (1 MG)

    2/ + Dusze w czyśćcu cierpiące

    18.00

    1/ + Leona Dorawa (2 r. śm.)

    2/ + Dusze w czyśćcu cierpiące

    Środa

    20.11.2019 r.

     8.00

    + Anielę Donajską (2 MG)

    18:00

    1/ + Dusze w czyśćcu cierpiące

    2/ + Helenę i Józefa Ciemińskich, Helenę, Bernarda i Elżbietę Wirkus

     Czwartek

    21.11.2019 r.

     8.00

    + Anielę Donajską (3 MG)

     18.00

    1/ + Zygfryda Pałubickiego, rodziców i rodzeństwo z ob.str.

    2/ + Henryka (19 r. śm.), Kazimierza, Franciszka i Józefę

     Piątek

    22.11.2019 r.

     8.00

    + Anielę Donajską (4 MG)

    18.00

    1/ + Dusze w czyśćcu cierpiące

    2/ + Siostrę Romanę Prądzyńską (4 r. śm.), ks. Dominika Prądzyńskiego i rodziców

     Sobota

    23.11.2019 r.

     8.00

    + Anielę Donajską (5 MG)

    18.00

    1/ + Katarzynę, Janinę, Margret, Tadeusza, Gotfryda, Stefana i Alfonsa

    2/ + Piotra i Zofię Pik

     

    Niedziela

    24.11.2019 r.   

     7.30

    + Anielę Donajską (6 MG)

     9.00

    1/ W intencji Akcji Katolickiej naszej parafii w dniu święta patronalnego

    2/ O zdrowie i Boże Bł. dla męża

    11.00

    + Leonardę Kulikowską i rodziców z ob.str.

    12.30

    + Bernardę, Franciszka i Edmunda Sroka

    18.00

    + Jadwigę, Jana i Wiesława Dąbrowskich, zm. z rodziny Murawskich i Dąbrowskich oraz rodziców Martę i Bolesława


     
       

     
     






     

  • ;

     
     

     

    Niedziela

    10.11.2019 r.   

     7.30

    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże Bł. dla Brygidy i Henryka z ok. 40 r. ślubu

     9.00

    1/ O zdrowie i Boże Bł. dla Pauliny z ok. urodzin

    2/ + Ingeborgę, Alfonsa, Benedykta, Herberta i Irenę Majer

    11.00

    Dziękując za otrzymane łaski z ok. 60 urodzin Jadwigi  z prośba o dalsze Boże Bł. dla całej rodziny

    12.30

    + Marię (w 6 r. śm.) i Józefa ( w 9 r. śm.) Józefowskich i zm. z rodziny

    18.00

    + Z rodziny Lepak i Winkowskich

    Poniedziałek

    11.11.2019

     8.00

    1/ W intencji Ojczyzny

    2/ + Mariusza, zm. z rodziny Peplińskich, Kulesza i Domasik

    18.00

    1/ + Stanisława ( w rocznicę urodzin)

    2/ + Ludwikę i Alfonsa Chełmowskich, Elżbietę i Janusza Stoltman

    Wtorek

    12.11.2019 r.

     8.00

    1/ + Dusze w czyśćcu cierpiące

    2/ O Boże Bł. dla Bożeny

    18.00

    1/ + Józefę (12 r. śm.), Franciszka, Kazimierza i Henryka

    2/ + z rodziny Dupik, Ciemińskich, Wirkus, Pałubickich i Wantoch Rekowskich

    Środa

    13.11.2019 r.

     8.00

    1/ + Alfonsa i Ludwikę Chełmowskich, Elżbietę i Jana Stoltman

    2/ + Dusze w czyśćcu cierpiące

    18:00

     + Wandę Lewandowską (1 r. śm.)

     Czwartek

    14.11.2019 r.

     8.00

    + Dusze w czyśćcu cierpiące

     18.00

    1/ + Z rodziny Orłowskich

    2/ + Zygfryda Arndt (5 r. śm.) i żonę Teresę

     Piątek

    15.11.2019 r.

     8.00

    + Dusze w czyśćcu cierpiące

    18.00

    1/ + Zofię Tyborską – intencja od uczestników pogrzebu

    2/ + Franciszka Bielińskiego, siostrę Romanę, zm. z rodziny Bielińskich i Prondzyńskich

     Sobota

    16.11.2019 r.

     8.00

    1/ + Pawła Drążkowskiego, córkę Gabrielę i zm. z rodziny z ob.str.

    2/ O pozytywne rozstrzygnięcie spraw sądowych i urzędowych oraz za      zmarłych z rodziny

    18.00

    1/ + Sławomira, Jana i rodziców z ob.str.

    2/ + Krystynę Szczepańską (w 1 r. śm.)

     

    Niedziela

    17.11.2019 r.   

     7.30

    + Edytę i Pawła Majer

     9.00

    1/ + Irenę Wysocką (1 r. śm.) oraz Stanisława

    2/ + Helenę i Bernarda Wirkus oraz Helenę i Józefa Ciemińskich

    11.00

    + Idziego Cieślinskiego oraz rodziców i rodzeństwo z ob.str.

    12.30

    + Marię Narloch

    18.00

    Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże Bł. dla Jadwigi i Stanisława z ok. 63 r. ślubu