• ;



     
      

     Sobota

    13.07.2019 r.

     8.00

     Dziękczynna z prośbą o Boże łaski dla Sławomira z ok. urodzin

    18.00

    + Zofię i Henryka Orzoł oraz Stanisława Lorbieckiego

     

    Niedziela

    14.07.2019 r.   

    7.30

    + Leona Kupczyk

    9.00

    + Lecha Czechowskiego (3 r. śm.) oraz zmarłych z rodziny Czechowskich i Zdziarskich

    11.00

    + Teresę i Jana Lipińskich

    12.30

    + Janinę Krzyżanowską (7 r. śm.), rodziców i brata

    18.00

    + Mariannę i Franciszka oraz dzieci

    Intencje Mszalne  (15.07. – 21.07. 2019 r.)

    Poniedziałek

    15.07.2019

     8.00

    1/ O zdrowie i Boże Bł. dla Ks. Prałata Henryka Cyrzana

    2/ + Teresę Gólską (7 r. śm.)

    18.00

    + z rodziny Dupik, Ciemińskich, Wirkus, Pałubickich i Wantoch Rekowskich

    Wtorek

    16.07.2019 r.

     8.00

    + Anielę

    18.00

    + Małgorzatę i zmarłych z rodziny

    Środa

    17.07.2019 r.

     8.00

    1/ Za Parafian

    2/+ Stanisławę, Tadeusza I Leszka Frieske

    18:00

    + Helenę i Józefa Ciemińskich, Helenę, Bernarda i Elżbietę Wirkus

     Czwartek

    18.07.2019 r.

      8.00

    + Andrzeja Werner (2 r. śm.) i rodziców

    18.00

    W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

     Piątek

    19.07.2019 r.

      8.00

    + Dusze w czyśćcu cierpiące

    18.00

    + Władysława Zarembę (14 r. śm.), zm. z  rodziny z ob. str. oraz za Stanisława i Brunona

     Sobota

    20.07.2019 r.

     8.00

    + Annę i Alojzego Domachowskich, zm. z rodziny Domachowskich, Nieżurawskich, Marię i Witolda Odya, zm. z rodziny Odya i Koniecznych

    18.00

    1/ + Czesława i Marka Szczudło

    2/ + Zygmunta Modrzejewskiego ( 25 r. śm.) i zmarłych z ob.str.

     

    Niedziela

    21.07.2019 r.   

    7.30

    + Rodziców z ob.str., rodzeństwo, zm. z rodziny Skiba i Kupczyk

    9.00

    + Mariana Lemańczyka

    11.00

    + Marka Górnego (1 r. śm.)

    12.30

    + Rodziców z ob.str., rodzeństwo i Romana Jeżyk

    18.00

    + Urszulę Folehr ( 3 r. śm.)